گزارش امروز: از شهردار منطقه یک قم تا سریال Homeland

روز شلوغی بود و خدا را شکر که تمام شد تقریبا!

اما به غیر از کارها و خبرهایی که داشتیم، مهمان عزیزی نیز امروز به دفتر خبرگزاری تسنیم و قم نیوز آمد و یک ساعتی گپ شیرین و خوب با هم زدیم.

اکبر قلیچ، شهردار خلاق و خوش صحبت منطقه یک قم، امروز مهمان ما بود که به همت یکی از همکاران دفتر و پی گیری ایشان، سر ظهر به دفتر ما آمد و البته ناهار نیز به ایشان ندادیم! راستش این قدر خودم در ساعت ناهار نخورده ام که همین الان یادم افتاد ساعت یک ظهر مهمان دعوت کردم و ناهار ندادم.

اکبر قلیج شهردار منطقه یک قم و افخمی، مدیر روابط عمومی منطقه یک
قلیج شهردار منطقه یک قم و افخمی، روابط عمومی

کارهای آقای قلیچ در منطقه یک شایان توجه است. از باجه های تلفنی که آکواریوم شده اند تا المان های دیگری که نصب کرده است، همه به قول خودش، در سایه اعتماد و تایید آقای دلبری، شهردار قم بوده است.

باجه تلفنی که به آکواریوم تبدیل شده است

پس از گفت و گو با آقای قلیچ، با تماس تلفنی با جناب آقای علی دولتمند متوجه خبر دفتر مرجع گرانقدر، آیت الله مکارم شدم و به دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی رفتم تا خبر دیدار ایشان با اعضای ستاد برگزاری نوزدهمین المپیاد جامعة المصطفی را پوشش دهم.

در پایان این برنامه نشان علمی را به ایشان اهداء کردند و به همت جناب آقای دولتمند بزرگ، فرصتی فراهم شد تا از آن یک عکس خوب بگیرم که در خبرگزاری تسنیم نیز منتشر شده است.

اهدای نشان علمی المپیاد المصطفی به آیت الله العظمی مکارم شیرازی
اهدای نشان المپیاد المصطفی به آیت الله مکارم شیرازی

برادران دولتمند در دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، انصافا به خبرنگاران و اصحاب رسانه لطف زیادی دارند، چه اخوی بزرگ و چه جناب آقای دولتمند کوچک (کوچک به معنی اینکه از اخوی بزرگشان کوچکتر هستند و گرنه ایشان هم جزو بزرگان محسوب می شوند) هر دو به خبرنگاران و عکاسان بسیار کمک می کنند که جای تقدیر دارد.

پایان بخش برنامه های امروز، حضور یکی دوستان گرامی ام در دفتر بود که چند قسمت جدید سریال Homeland را که دانلود کرده بود، برایم آورد. برویم آخرین ساعات امروز را به دیدن جدال امنیتی های آمریکایی بگذرانیم. شب بخیر.

1 دیدگاه در “گزارش امروز: از شهردار منطقه یک قم تا سریال Homeland

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>